Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ashley Judd sa rozvádza
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ashley Judd sa rozvádza

Ashley Judd a jej manžel Dario Franchitti oznámili, že ich 11-ročné manželstvo skončilo.
 
Herečka známa z filmu Môj priateľ delfín (Dolphin Tale, 2011) a škótsky automobilový pretekár, ktorý trikrát vyhral závod Indianopolis 500,  sa rozhodli ukončiť svoje manželstvo. Napriek rozchodu trvajú na tom, že vždy ostanú „rodina“. „Po vzájomnej dohode sme se rozhodli naše manželstvo ukončiť. Vždy budeme rodina a náš vzťah bude i naďalej naplnený zvláštnou láskou, integritou a rešpektom,“ oznámili v oficiálnom prehlásení. 
 
Ashley (44) a Dario (39) sa zasnúbili v decembri 1999 a svadba bola v decembri 2001 na zámku Skibo, neďaleko Dornochu v Škótsku. V priebehu svojho manželstva, ktoré zostalo bezdetné, žili striedavo v Dariovom rodisku a na ich americkej farme v Tennessee. Vlani v júli predali svoje georgiánske panstvo v Škótsku za 5,9 miliónov dolárov. V tej dobe Ashley a Dario tvrdili, že sídlo predávajú preto, že ich sedem psov je príliš starých na to, aby zvládali cestovanie medzi Amerikou a Britániou. 
 
I keď bolo sídlo v dobe nadobudnutia v havárijnom stave a trvalo päť rokov než bolo celkom obnovené a modernizované, herečka vedela, že toto panstvo musí mať, akonáhle ho uvidela. „Malo presne ten romantický vzhľad a štýl, aký má mať škótska krása. Vošli sme do domu a ja si spomínam na svoje prvé slová: „Je to absolútna ruina, to musím mať!“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
lata
2.3.2013
to je moc smutni

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy