Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Anne Hathaway je štíhla vďaka tancu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Anne Hathaway je štíhla vďaka tancu

Hviezda z najnovšej filmovej verzie slávneho príbehu „Les Miserables“, Anne Hathaway, si udržuje postavu a kondičku jednoduchými tanečnými pohybmi. Jej osobná trénerka, Simone de la Rue, prezradila, že Anne často z ničoho nič začne tancovať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza.
 
„Anne zbožňuje tanec, možno ho praktizovať kdekoľvek. Napríklad, ked ste doma, stačí robiť krok, ktorý volám „Basketbalové driblovanie s loptou“.  Predstavte si, že rukou odrážate pred sebou pomyselnú loptu. Je to jednoduchý spôsob, ako si rozpumpovať srdce a precvičiť svaly.“, vraví Simone.
 
Simone, ktorá spolupracovala aj s Tracy Anderson, tiež povedala, že je dôležité cvičenie nepreháňať.
 
„Chytám sa za čelo, keď mi niekto povie, že robí tisíc „brušákov“ denne, veď sú na najlepšej ceste k natiahnutiu krku. Zaberie aj správne rozložené cvičenie, 20 minútove kardio na srdce ako tancovanie, beh, či skákanie na švihadle, a potom sa už len stačí zamerať na jednotlivé svaly, ktoré chcete vytvarovať. Pre pevné brušné svaly si v ľahu umiestnite Pilates loptu pod spodnú časť chrbáta a nadvihujte vrchnú časť tela do tvaru písmena „C“, pričom zakaždým jemne stiahnite brušné svalstvo.“, poradila Simone.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy