Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Anna Wintour rada zamestnáva silné osobnosti
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Anna Wintour rada zamestnáva silné osobnosti

 

Šéfredaktorka amerického Vogue, Anna Wintour, povedala, že radšej pracuje s ľudmi, ktorí sa neboja vyjadriť svoj názor, aj keď úplne protirečí jej vlastnému a nemá rada, keď jej niekto iba pritakáva.
 
Anna, ktorá je dcérou bývalého šéfredaktora londýnskeho denníka Evening Standard, Charlesa Wintoura, sa pre denník Telegraph vyjadrila nasledovne: „Vyhľadávam silné osobnosti a nie ľudí, ktorí so všetkým len súhlasia. Potrebujem ľudí, ktorí sa vedia so mnou pohádať, majú vlastný názor a ten sa odráža v magazíne. Môj otec vyznával kult osobnosti. Do svojich novín prilákal plno výborných redaktorov a žurnalistov, ja sa snažím o to isté.“, tvrdí Anna.
 
O móde Anna dodala: „Móda by nemala vyzerať smiešne alebo úplne mimo doby, ale zároveň očakávam, že módni návrhári prinesú vždy niečo iné, nad čím sa zamyslíš a tým sa celá móda mení. Ak nenastane žiadna zmena, móda sa nikam neposunie. To je pre mňa dôležité.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy