Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Angelina Jolie je blízko víťazstva
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Angelina Jolie je blízko víťazstva

 

Angelina Jolie je údajne blízko k právnemu víťazstvu nad chorvátskym spisovateľom. Súd údajne rozhodol, že jej film V zemi krvi a medu (In the Land of Blood and Honey, 2011) sa na jeho román výrazne neponáša. 
 
Chorvátský autor James J. Braddock (vlastným menom Josip J. Knežević ) zažaloval herečku a tvrdí, že film V zemi krvi a medu z roku 2011 o láske uprostred bosnianskej občianskej vojny  vychádza z jeho románu The Soul Shattering. Federálny súd však v piatok 29.3.2013 rozhodol, že diela sa podstatne nepodobajú.
 
Autor podal žalobu proti Angeline, GK Films a distribútorom Film District tri týždne pred spustením filmu a vyhlasoval, že boli porušené jeho autorské práva. Prehlásil, že jeden z tvorcov filmu, Edin Sarkic, predtým čítal jeho knihu a diskutovali o možnosti nakrúcania filmu s touto tématikou.
 
Podľa stránok RadarOnline.com sa sudkyňa vyjadrila, že nenašla dostatok podobností medzi románom a filmom, ktoré by dokazovali porušenie autorských práv a nariadila Braddockovi doloženie ďalších dôkazov do 12.4., aby žaloba nebola zamietnutá.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy