Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Amy Adams má rada prirodzenú krásu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Amy Adams má rada prirodzenú krásu

Podľa Amy Adams je to, aby sa žena cítila sama sebou, omnoho dôležitejšie ako jej make-up.
 
Známa herečka je presvedčená o tom, že najdôležitejšie je to, aby sa ženy cítili dobre vo svojej vlastnej koži a nespoliehali sa len na množstvo kozmetiky. 
 
Pri natáčaní kampane Lacoste pre nový parfém Eau de Lacoste Amy v zákulisí prezradila: „Myslím, že krása u žien vychádza z mnohých zdrojov. Je veľmi dôležité nazrieť za make-up a zistiť, aké sú ženy v skutočnosti. Prirodzená žena je najkrajšia. Tie, ktoré stelesňujú dôveru v seba samých, sú oveľa krajšie ako ktokoľvek iný.“
 
Amy tiež prezradila, že rada vyzerá „prakticky, ale napriek tomu veľmi elegantne.“
 
„Nerada by som vyzerala tak, že bolo veľmi obtiažne stať sa sama sebou, zároveň však chcem vyzerať elegantne, žensky a čo najprirodzenejšie. To je pre mňa naozaj veľmi dôležité.“, dodala herečka. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy