Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ako dosiahnuť účes a make-up a la dvojčatá Olsenové
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ako dosiahnuť účes a make-up a la dvojčatá Olsenové

Mary-Kate a Ashley Olsenové nepochybne patria medzi najtrendovejšie celebrity súčasnosti a jedným z tajomstiev ich šarmu určite patrí ich bezstarostný a uvoľnený štýl. Jednoduchými trikmi ho možete dosiahnuť aj vy.

Vlasy:

Po umytí vlasy jemne vysušte uterákom, aby ste sa zbavili nadbytočnej vlhkosti a naneste do vlasov stylingový prípravok, ktorého výber záleží kvality vašich vlasov. Napríklad pre jemné vlasy je vhodné použiť penu na zdvihnutie objemu vlasov, ktorú vmasírujeme do korienkov vlasov. Pre husté vlasy, ktoré majú pri vlhkosti sklon ku „krepovitosti“, je vhodné uhladzovacie sérum, ktoré vpracujeme do celej dĺžky vlasov, alebo použijeme ochranný sprej, ktorý vstrekujeme rovnomerne do vlasov pred fénovaním. Pozor: vlasy fénujte bez pomoci kefy, aby ste ich zbytočne nevyrovnávali. Rukou prechádzajte „trhavými“ pohybmi cez vlasy zhora nadol, až pokiaľ úplne neuschnú.

Ďalší postup zaleží od hrúbky vašej peňaženky. Ak vlastníte kulmu na veľké kučery, vezmite náhodne stredne veľké pramene vlasov a natočte každý prameň, pričom kulmu držte vo zvislej polohe. Pre moderný vzhľad natočte iba strednú časť každého prameňa vlasov, asi 4cm zvrchu aj zospodu vynechajte. Každý prameň držte obmotaný okolo hlavice kulmy asi 10 sekúnd. Ak máte doma aj žehličku na vlasy, každým zvlneným prameňom s ňou prejdite rýchlymi a „sekavými“ pohybmi, aby ste kučery nenarušili a končeky vlasov sa vyrovnali úplne. Aby sme priviedli neuhladený vzhľad a la sestry Olsenové k dokonalosti, jemne pomasírujeme korienky vlasov a rýchlym pohybom rozdelíme niektoré natočené pramene vo dve.

Ak však nevlastníte ani jeden zo spomenutých elektrických pomocníkov, nevešajte hlavu. Stačí, ak necháte vlasy usušiť približne na 90%, potom vlasy buďto upletiete do vrkoča alebo uviažete do copu, zatočíte do drdolu a necháte vysušiť. Efekt bude veľmi podobný!

Tip: Pre trvácnosť tohto účesu je vždy dobré použiť aj fixačný sprej, ktorého výber opäť záleží od vašej kvality vlasov. Napríklad ak sú vaše vlasy ťažké a žiadny účes vám dlho nevydrží, treba vybrať silnejší. Lak môžete použiť buďto pred natočením jednotlivých prameňov vlasov alebo práveže až na vlasy natočené.
MAKE-UP:

Čo sa týka mejkapu dvojčiat Olsenových, najradšej si zvýrazňujú oči, čo tento typ účesu výborne dopĺňa. Na očné viečka zvoľte hnedé očné tiene, možu byť aj kovové odtiene, oči potom orámujte čiernou alebo tmavohnedou kajal ceruzkou a nakoniec cik-cakovým spôsobom naneste maskaru na vrchné a spodné riasy. Zvyšok tváre je minimálne upravený, na pery stačí použiť balzam na pery alebo rúž neutrálneho odtieňa.

TIP: Nezabudnite na líčka, dodajú vašej tvári zdravý vzhľad, môžete použiť krém alebo púder, ktorých odtieň je najbližšií vašej prirodzenej farbe líc, keď jemne sčervenajú.
-Zuzana Ritchie, London-


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (8)
snsuna
24.7.2012
likkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeee itttttttttt

24.7.2012
lilusa
27.4.2009
make up o ničom
nikuska54
23.3.2009
cawte baby..prosimm.newiete ako sa dohadzuju ucesi cez pocitacovu formu na moje fokty?? potrebuem si vyskusat ucesyako samam dat ostrihat proiim vass...ale zadara by som cela..diky..aodpiste prosiim... na moj mail [email protected]
nikuska54
23.3.2009
je to cool
kamaratka88
22.3.2009
normalka....
jeanne
21.3.2009
podla mna ix make-up nie je az taky uzasný!!!
misqa
20.3.2009
podla man su setry velmi pekne a maju svoj styl!!

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy