Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Aby pokožka žiarila
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Aby pokožka žiarila

Radi by ste vedeli, ako udržať pokožku žiarivú aj počas náročných zimných mesiacov? Odhalíme vám rady odborníkov, vďaka ktorým ostane mdlá pokožka minulosťou.
 
Kto je vinníkom mdlej a nudnej pokožky?
 
Nahromadené odumreté bunky pokožky rozptyľujú svetlo a opticky pokožku zosvetľujú. Čím sme starší, tým je obmena týchto buniek pomalšia. 
 
Ako si udržať žiarivú pokožku?
 
Tajomstvom je: peeling. Hladšia pokožka odráža viac svetla, výsledkom je teda viac lesku. 
 
Kedy peeling robiť? 
 
Jemný peeling môžete zaradiť do vašej každovečernej beauty rutiny. Hlbší peeling obsahujúci mikročiastočky na precíznejšie odstránenie odumretých buniek by sa mal robiť nanajvýš raz týždenne. 
 
Ktorý peeling je pre mňa? 
 
Ak máte normálnu, mastnú alebo kombinovanú pokožku, hľadajte produkty obsahujúce kyselinu salicylovú, ktorá čistí upchaté póry. Ak máte pokožku suchú, môže mať sklon k podráždeniu a následne k vysušeniu a akné. Siahnite po jemnejšom type peelingu, ktorý obsahuje kyselinu mliečnu a použite ho nanajvýš raz týždenne. 
 
A čo po peelingu? 
 
Hydratujte! Vaša pokožka má prirodzené enzýmy, ktoré odstraňujú odumreté bunky, ale ak je vaša pokožka suchá,  je tento proces neefektívny. Použite hydratačné krémy s ceramidmi, ktoré zachovávajú prirodzenú vlhkosť pokožky a vitamín C - antioxidant rozjasňujúci pokožku.
 
Top Tip: Potrebujete k hviezdnemu lesku ešte pomoc navyše? Použite rozjasňovač pleti! Vyberte si odtieň vhodný pre váš tón pleti a prstami ho šetrne naneste do stredu čela, na lícne kosti, bradu, na špičku nosa a dobre rozotrite. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy