Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rihanna plánuje divokú párty na jachte
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rihanna plánuje divokú párty na jachte

 

Rihanna údajne plánuje dvojtýždňovú plavbu Stredomorím so svojím priateľom Chrisom Brownom.
 
Speváčka hitu Stay chce stráviť časť leta dvojtýždňovou párty na jachte Latitude a pozvala i svojho priateľa Chrisa, aby sa k nej pridal. Zdroj prezradil novinám The Sun: „Upozornila posádku Latitude, že plánuje pripraviť párty storočia a dokonce požiadala, aby na lodi boli nainštalované tyče pre striptérky. Kamaráti tvrdia, že to bude spoločná rozlúčka so slobodou. Bude to nonstop párty. Úplný chaos. Posádka bude musieť spať na smeny.“
 
Minulé leto strávila Rihanna na svojej jachte sama. 34 stôp dlhá jachta Latitude Benetti v hodnote 250 tisíc dolárov umožňuje ubytovanie až pre 12 osôb, má dve šatne, masáže, kozmetický salón a päť palúb na opaľovanie a stolovanie.
 
Povráva sa, že Rihanna zavolala Chrisa na dvojtýždňovú platbu po Francúzsku, Monaku a Korsike, aby spolu oslávili koniec európskej časti jej turné.
 
Pár sa dal znovu dohromady na konci minulého roka.Chris, ktorý je ešte stále v podmienke kvôli napadnutiu Rihanny v roku 2009, je nesmierne vďačný, že mu speváčka odpustila a je ochotná mu znova veriť.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy