Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Inšpirácie z cien Emmy - na večer i do školských lavíc
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Inšpirácie z cien Emmy - na večer i do školských lavíc

 

Akékoľvek udeľovanie cien v Hollywoode je výbornou možnosťou sledovania trendov. Na ceny Emmy sme sa však tešili už niekoľko týždňov vopred a opäť nie nadarmo..Vybrali sme tie najzaujímavejšie účesy a vďaka momentálnej záľube celebrít v jednoduchosti a prirodzenosti možno medzi nimi nájdete inšpirácie na nový školský rok.

 

Kate Mara

 

                                 

 

Kate jednoducho vie, ako nosiť jednoduchý bob s absolútnou eleganciou. Zvlnené pramene v jesennom gaštanovom odtieni navyše výborne zladila s intenzívnym očným make-upom, vďaka čomu sa jej pohľad stal uhrančivým. Vlastne ešte uhrančivejším!

 

 

Claire Danes 

 

 

                                 

 

Herečka predviedla hneď dva trendy v jednom, keď rybí vrkoč zavila do nízko položeného uzla. Pery zladila so šatami a táto kombinácia sa ukázala byť viac ako neodolateľná.

 

 

Julia Roberts

 

 

                                 

 

Sympatická herečka skrášlila červený koberec jednoduchými a jemnými blond vlnami, žiarivou pleťou a najširším úsmevom :).

 

 

Kerry Washington 

 

 

                                 

 

Kerry očarila moderným (až futuristickým) vzhľadom. Rovné vlasy, výrazné metalicky modré očné tiene a pery telovej farby. Snáď nikdy nevyzerala kombinácia modrých tieňov a hnedých očí tak nádherne (a navyše k pastelovooranžovej róbe!). Kerry sa farieb nebojí a my jej za to tlieskame.

 

 

Heidi Klum

 

 

                                 

 

Modelka dokázala, že elegantné vlny nikdy nič nepokazia. Od Heidi tiež odporúčame skopírovať zlatý tieň nanesený na spodné viečko, ktorý modelkine čokoládové oči rozžiaril priam neuveriteľne.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy